Doskonałe repetytorium maturalne

Longman repetytorium maturalne

Longman repetytorium maturalne to publikacja, obok której żaden maturzysta nie może przejść obojętnie, gdyż jest to pozycja obowiązkowa dla każdego maturzysty, bądź maturzystki, którzy pragną doskonale przygotować się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. To repetytorium maturalne charakteryzuje się między innymi tym, iż:

– daje wszystkim uczniom, którzy zdecydują się po nie sięgnąć dużą ilość  przykładowych zadań egzaminacyjnych, które umożliwi młodzieży opanowanie odpowiednich technik potrzebnych do rozwiązania tychże zadań, 

– cała gramatyka przedstawiona w publikacji, wyjaśniona jest przejrzystym językiem, 

– zawarte w tym repetytorium zadania posiadają zróżnicowany poziom trudności, umożliwiający uczniom powtórkę materiału z języka angielskiego, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. 

Wydawnictwo Longman, czyli wydawnictwo z tradycjami

Historia Wydawnictwa Longman zaczyna się w 1724 roku, kiedy to w Londynie Thomasa Longmana zdecydował się założyć: księgarnie, drukarnie oraz właśnie wydawnictwo, które było prowadzone, przez aż pięć pokoleń Longmanów. Firma była pierwszym wydawcą słowników w Wielkiej Brytanii. Ponad dwustuletnie doświadczenie wydawnictwa przekłada się na wysoką jakoś publikacji wydawanych przez nie. W roku 1968 roku Wydawnictwo Longman stało się imprintem Wydawnictwa Pearson. Funkcjonując obecnie jako imprint Wydawnictwo Longman, jest szanowne i lubiana, zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli, głównie za sprawą doskonale wydanych podręczników i słowników przeznaczonych do nauki języka angielskiego, oraz serii, takich jak między innymi: “New Matura Success”, “Discover English. Today”,“New English Adventure”, “Matura Focus” oraz “Next Move”. W 2014 roku uruchomiona została przez Wydawnictwo Pearson platforma, dla uczniów i nauczycieli, którą daje im możliwość zagłębienia się w bogatą ofertę wydawniczą tej firmy.