Najlepsze repetytorium do języka angielskiego, jakie dostępne jest na rynku publikacji edukacyjnych!

Longman repetytorium maturalne

Longman repetytorium maturalne (https://www.taniaksiazka.pl/repetytorium-maturalne-jezyk-angielski-poziom-podstawowy-p-454773.html), to publikacja, która wydana została przez Wydawnictwo Longman, będące obecnie imprintem Wydawnictwa Pearson. Ponad dwustuletnie doświadczenie tej firmy, gwarantuje każdemu maturzyście, bądź maturzystce doskonałe opracowanie całego wymaganego materiału z języka angielskiego, dzięki któremu zdanie egzaminu maturalnego z tego języka zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym będzie niezwykle proste. Publikacja ta charakteryzuje się między innymi tym, iż:

– napisana jest przejrzystym językiem, który ułatwi uczniom zrozumienie wszystkich zawiłości gramatycznych języka angielskiego,

– zgodna jest w stu procentach z obowiązującym formatem egzaminu maturalnego z języka angielskiego,

– posiada świetnie opracowany bank słów, który ułatwi uczniom naukę wymagane słownictwa.

Wydawnictwo Longman, czyli firma, która działa na rynku już ponad dwieście lat!

W 1724 roku w stolicy Wielkiej Brytanii w Londynie Thomas Longman, założył: drukarnie, księgarnie oraz słynne już dzisiaj na całym świecie wydawnictwo, którym zarządzało aż pięć pokoleń Longmanów. Należy nadmienić, iż to właśnie Wydawnictwo Longman było pierwszym w Wielkiej Brytanii wydawcą słowników. W 1968 roku firma stała się imprintem Wydawnictwa Pearson. Wysoka jakoś publikacji wydawanych przez Wydawnictwo Longman jest skutkiem ponad dwustuletniego doświadczenia firmy związanego z publikowaniem między innymi słowników czy podręczników przeznaczonych do nauki języka angielskiego. Serie, które są: znane, lubiane oraz cenione zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli to między innymi: “Discover English. Today”, “Next Move”, “New English Adventure”, “New Matura Success”, oraz “Matura Focus”. Wydawnictwo Pearson w 2014 roku dało możliwość eksploracji swojej bogatej oferty wydawniczej, uczniom i nauczycieli za sprawą uruchomionej przez tę firmę platformy.