Repetytorium do języka angielskiego, którego szukasz!

Longman repetytorium maturalne

Longman repetytorium maturalne jest publikacją, którą doceni każdy maturzysta, przygotowujący się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Dzięki ponad dwustoletniemu doświadczeniu Wydawnictwa Longman każdy, kto zdecyduje się sięgnąć po to repetytorium, może być pewien, że treść w nim zawarta będzie w stu procentach zgodna z obowiązującym obecnie formatem egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Dużymi plusami tej publikacji są między innymi:

– bardzo przejrzysty język, którym zostało napisane to repetytorium, pozwalający zrozumieć gramatykę języka angielskiego w sposób łatwy i przyjemny,

– doskonale opracowany bank słów, 

– duża ilość zróżnicowanych zadań, które dają uczniom możliwość powtórzenia materiału z języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Wydawnictwo Longman, czyli wydawnictwo z tradycjami

Rok 1724 był rokiem, kiedy to w sercu imperium brytyjskiego w stolicy Wielkiej Brytanii, w Londynie Thomas Longman, postanowił założyć: księgarnie, drukarnie oraz właśnie wydawnictwo, które dzisiaj jest znane i szanowane na całym świecie. Wydawnictwo Longman zasłynęło na rynku publikacji edukacyjnych, tym iż wydało pierwsze w Wielkiej Brytanii słowniki. W 1968 roku firma została przejęta przez Wydawnictwo Pearson i stała się imprintem tegoż wydawnictwa. Ponad dwieście lat doświadczenia Wydawnictwa Longman, zaowocowała ogromną renomą firmy, dzięki której publikacje wydawane przez to wydawnictwo, takie jak słowniki czy podręczniki do języka angielskiego są często wybierane zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli. “New English Adventure”, “Next Move”, “Discover English. Today”, “New Matura Success” oraz “Matura Focus”, to zaledwie kilka z wielu serii, które cenią sobie właśnie niemal wszyscy nauczyciele i uczniowie. Warto jeszcze wspomnieć o tym, iż w 2014 roku Wydawnictwo Pearson dało możliwość eksploracji swojej bogatej oferty wydawniczej wszystkim użytkownikom platformy stworzonej przez tę firmę.